Lietošanas pamācība

Lietošanas pamācība ir izveidota atbilstoši Lietošanas noteikumiem.

Moduļu pieprasīšana ir pieejama tikai Lietotājiem, kuriem ir izveidots Lietotāja konts.

Pēc moduļu pieprasījuma saņemšanas pieprasījuma statuss tiek nomainīts uz “Gaida apstiprinājumu”. Pēc pieprasījuma apstiprināšanas, Jūs saņemsiet informatīvu e-pastu par vadlīnijas pieejamību Jūsu profilā. Ja pēc pieprasījuma apstiprināšanas Atbilstības vadlīnijas modulis nav pieejams, lūdzam sazināties ar Eversheds Sutherlands Bitāns klientu administratoru.

Dokumentu izveidi Jūsu uzņēmumam var veikt sadaļā “Mani dokumenti”. Lai dokumentos būtu pieejama Jūsu uzņēmumam atbilstoša informācija, obligāta prasība pirms dokumenta izveides ir – Atbilstības speciālista kontaktinformācijas norādīšana katram individuālajam modulim. Dokumenta izveidi apstiprina ar pogu “Izveidot”.

Dokumentu izveide

Pēc Dokumenta/-u izveides, tie būs pieejami Dokumentu sadaļā, kur ar to var veikt vairākas darbības. Ja dokumentu sadaļā Statuss ir sarkans, tas nozīmē, ka Dokumentam ir pieejams atjauninājums, ko var veikt sadaļā “Opcijas”.

Dokumentu iespējas

Iespējamās darbības, ko var veikt:

 

Lai pārbaudītu Darbinieku zināšanas un izpratni par Atbilstības vadlīnijām, Darbiniekiem var nosūtīt Testus, kas attiecas uz izveidoto dokumentu kopu. Testu var izsūtīt vienam vai vairākiem darbiniekiem vienlaicīgi un norādīt atļauju atkārtotai testa izpildei.

Testi kopskats

Testu kopskatā ir iespējams nosūtīt tos pildīšanai darbiniekiem, kā arī labot Darbinieku informāciju jau izsūtītiem testiem.

Nospiežot uz Sūtīt atveras zemāk redzamais skats, kurā var norādīt informāciju par darbiniekiem, kuriem vēlas nosūtīt Testu izpildei. Ir iespējams ļaut testu pildīt atkārtoti – norādot, vai tas ir pieļaujams un ar kādu laika intervālu. Zemāk ir iespējams norādīt informācija par darbinieku, kas ir vēlāk redzama Apmācību rezultātu tabulā.

Sūtīt testu

Augstāk minēto informāciju par darbinieku var labot uzklikšķinot uz “Darbinieki” Testu sadaļā. Bez jau iepriekš norādītās informācijas, ir iespējams dzēst darbinieku, nosūtīt testu atkārtoti, ja saite ir nozaudēta un papildus ir iespējams dzēst laika atskaiti līdz nākošajai testa izpildes reizei.

Darbinieki - opcijas

Kad darbinieks uzspiež uz e-pastā saņemtās saites, viņam atveras viņam paredzēto testu kopums, kas attiecas uz iepriekš izveidotajiem dokumentiem. Kad ir uzsākta testa izpilde, gadījumā, ja tā nav pabeigta, pie tās var atgriezties un to turpināt jebkurā laikā. Pēc testa izpildes ir iespējams apskatīt pareizās un nepareizās atbildes uz visiem jautājumiem. Ja testa atkārtotai pildīšanai ir iestatīts laika ierobežojums, tad pirms pogas – “Pildīt vēlreiz” parādīšanās tiks veikta laika atskaite līdz tas būs iespējams.

testu kopskats

Pildot testu ir 3 testa jautājuma veidi:

Lai veiktu atbildi uz jautājumu, ir jānorāda atbildes variants/-i un jānospiež “Atbildēt”. Kad ir atbildēti visi jautājumi, testu ir iespējams pabeigt.

Testa jautājums

Pēc testa pabeigšanas tiek atspoguļoti testa rezultāti ar iespēju uzreiz aiziet uz interesējošu jautājumu, uz tā uzklikšķinot.

testa rezultāts

Kad kāds no darbiniekiem ir pabeidzis testu, lietotājam uz e-pastu atnāk paziņojums par testa rezultātiem. Kā arī ir paredzēta iespēja apskatīt visus testa rezultātus vienuviet – sadaļā “Apmācību rezultāti”

Apmācību rezultāti

Šajā skatā ir iespējams veikt atlasi par kādu konkrētu darbinieku vai testu un atlasīt pēc testa izpildes datuma. Līdzīgi kā Darbiniekam, Atbilstības speciālistam ir iespēja apskatīties darbinieku atbildes, nospiežot uz “Apskatīt”, tādā veidā uzzinot, uz kādiem jautājumiem uzņēmuma iekšienē ir jāpievērš lielāka uzmanība.

Ir iespējams eksportēt .csv failā visu darbinieku vai atlasīto darbinieku testu rezultātus, ja ir tāda nepieciešamība.

Ja Jums rodas papildus jautājumi sistēmas lietošanā, sazinieties ar Eversheds Sutherland Bitāns klientu administratoru.

 

Pieprasījumi
Nav pieprasījumu
Lietotjot atbilstība.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Sapratu